Uw BMW en MINI dealer in het Groene Hart
Alphen aan den Rijn 0172 422 214 Woerden 0348 413 778
Voor 24 uurs service bij pech onderweg belt u 0800 0357
Persoonlijk contact Erkende Garantie Wij vinden uw droomauto Privé als zakelijk leasen of financieren Wij scoren op Verkoop & Service 4,5 uit 5 sterren Leasen en Financieren
Persoonlijk contact Erkende Garantie Privé en zakelijk leasen of financieren Wij scoren 4,5 uit 5 sterren Leasen en Financieren
Bellen
Chatten
Bellen

Hans Severs | Woerden

Hans Severs Woerden

Centraal in het Groene Hart.

Centraal gelegen aan de rand van Woerden, direct aan de A12, vindt u onze Woerdense vestiging. Hier staan onze toegewijde werknemers voor u klaar om te zorgen dat uw BMW niks te kort komt; en uw mobiliteit daarmee ook niet.

Heeft u een vraag? Of een opmerking? Maak dan gebruik van onze chatfunctie en spreek direct met een van onze werknemers. Een mail sturen is natuurlijk ook geen probleem, maak dan gebruik van het contactformulier.

ADRES

Hans Severs Woerden
Middellandse Zee 13
3446 CG Woerden

CONTACT

woerden@hanssevers.nl
Algemeen: 0348 - 413 778
Verkoop: 0348 - 704 150
Magazijn: 0348 - 704 160

Pech onderweg?
BMW  0800 0357  |  MINI  0800 0321

Contact opnemen

Direct contact opnemen
Offerte aanvragen
Proefrit aanvragen
Inruilvoorstel aanvragen

Openingstijden

SHOWROOM  
Maandag 08:00 - 18:00 uur
Dinsdag 08:00 - 18:00 uur
Woensdag 08:00 - 18:00 uur
Donderdag 08:00 - 18:00 uur
Vrijdag 08:00 - 18:00 uur
Zaterdag 08:30 - 17:00 uur
Zondag Gesloten

 

WERKPLAATS  
Maandag 08:00 - 17:00 uur
Dinsdag 08:00 - 17:00 uur
Woensdag 08:00 - 17:00 uur
Donderdag 08:00 - 17:00 uur
Vrijdag 08:00 - 17:00 uur
Zaterdag 08:30 - 12:00 uur
Zondag Gesloten

 

MAGAZIJN  
Maandag 08:00 - 17:00 uur
Dinsdag 08:00 - 17:00 uur
Woensdag 08:00 - 17:00 uur
Donderdag 08:00 - 17:00 uur
Vrijdag 08:00 - 17:00 uur
Zaterdag Gesloten
Zondag Gesloten

Locatie

Contact opnemen

Direct contact opnemen
Offerte aanvragen
Proefrit aanvragen
Inruilvoorstel aanvragen

Het team

Uw gesprekspartners bij onze vestiging in Woerden.

Management

Rob Severs

Vestigingsmanager
rob.severs@hanssevers.nl
0348 413 778

Receptie

Judith Bol

Receptioniste / Service Adviseur
woerden@hanssevers.nl
0348 - 413 778

Barbara Kronenburg

Receptioniste
woerden@hanssevers.nl
0348 - 413 778

Service

Arend Graveland

After sales manager
arend.graveland@hanssevers.nl
0348 - 413 778
Aanwezig op ma, di, wo, do, vr

Edwin Zijda

Service adviseur
edwin.zijda@hanssevers.nl
0348 - 413 778
Aanwezig op ma, di, wo, do, vr

Verkoop Automobielen

Willem Jan de Jong

Sales Manager
willemjan.dejong@hanssevers.nl
+31 (0)6 13 81 15 54
Aanwezig op ma, wo, do, vr, za

Thijs van der Spek

Verkoopadviseur
thijs.vanderspek@hanssevers.nl
+31 (0)6 13 88 17 94
Aanwezig op ma, di, do, vr, za

Philippe van Daalen

Verkoopadviseur
philippe.vandaalen@hanssevers.nl
+31 (0)6 13 85 27 16
Aanwezig op ma, di, wo, vr, za

Feddo Hoogendijk

Verkoopadviseur
feddo.hoogendijk@hanssevers.nl
+31 (0)6 13 85 85 61
Aanwezig op di, wo, do, vr, za

Dion Oosterwaal

Verkoopadviseur
dion.oosterwaal@hanssevers.nl
+31 (0)6 13 87 85 56
Aanwezig op di, wo, do, vr, za

Max Meijer

Zakelijk Adviseur
max.meijer@hanssevers.nl
+31 (0)6 11 71 90 59
Aanwezig op ma, wo, do, vr, za

Verkoop onderdelen & accessoires

Hans Pape

Magazijn Manager
hans.pape@hanssevers.nl
0348 - 704 160

Kevin Slingerland

Parts Medewerker
kevin.slingerland@hanssevers.nl
0348 - 704 160

Jeroen Severs

Parts Medewerker
magazijn.woerden@hanssevers.nl
0348 - 704 160

Administratie

Frank Adelaar

Manager Administratie
frank.adelaar@hanssevers.nl
0348 - 704 158

Patrick Snoeck

Administratief Medewerker
patrick.snoeck@hanssevers.nl
0348 - 704 158

Marianne Boosten

Administratief Medewerker
marianne.boosten@hanssevers.nl
0348 - 704 158

Ilona van Eijk - Breedijk

Administratief Mederwerker
ilona.vaneijk@hanssevers.nl
0348 - 704 158

Thomas Reijneveld

Kwaliteitsmanager
thomas.reijneveld@hanssevers.nl
0172 - 422 214

Anniek Hoekstra

Marketing Manager
anniek.hoekstra@hanssevers.nl
0348 - 413 778

Lotte van Capelleveen

Marketing stagiaire
lotte.vancapelleveen@hanssevers.nl
0348 - 413 778

Nino van Mastwijk

Marketing assistent
nino.vanmastwijk@hanssevers.nl
0348 - 413 778

Werkplaats

Jan

Schadeherstel
werkplaatswoerden@hanssevers.nl
0384 - 413 778

Richard

Monteur
werkplaatswoerden@hanssevers.nl
0348 - 413 778

Marco

Monteur
werkplaatswoerden@hanssevers.nl
0348 - 413 778

Kevin

Monteur
werkplaatswoerden@hanssevers.nl
0348 - 413 778

Mikel

Monteur
werkplaatswoerden@hanssevers.nl
0348 - 413 778

Dennis

Monteur
werkplaatswoerden@hanssevers.nl
0348 - 413 778

Henry

Monteur
werkplaatswoerden@hanssevers.nl
0348 - 413 778

Sam

Monteur
werkplaatswoerden@hanssevers.nl
0348 - 413 778

Kenny

Monteur
werkplaatswoerden@hanssevers.nl
0348 - 413 778

Dustin

Monteur
werkplaatswoerden@hanssevers.nl
0348 - 413 778

David

Stagiair
werkplaatswoerden@hanssevers.nl
0348 - 413 778

Thomas

Zaterdagkracht
werkplaatswoerden@hanssevers.nl
0348 - 413 778

Tobias

Zaterdagkracht
werkplaatswoerden@hanssevers.nl
0348 - 413 778