Uw BMW en MINI dealer in het Groene Hart
Alphen aan den Rijn 0172 422 214 Woerden 0348 413 778
Voor 24 uurs service bij pech onderweg belt u 0800 0357
Persoonlijk contact Erkende Garantie Wij vinden uw droomauto Privé als zakelijk leasen of financieren Wij scoren op Verkoop & Service 4,5 uit 5 sterren Leasen en Financieren
Persoonlijk contact Erkende Garantie Privé en zakelijk leasen of financieren Wij scoren 4,5 uit 5 sterren Leasen en Financieren
Bellen
Chatten
Bellen

Hans Severs | Alphen aan den Rijn

Hans Severs Alphen aan den Rijn

Centraal gelegen in het Groene Hart.

Gelegen aan de ringweg (N11) van Alphen aan den Rijn vindt u onze vestiging. Gemakkelijk aan te rijden dus. Hier staan onze toegewijde werknemers voor u klaar om te zorgen dat uw BMW niets te kort komt; en uw mobiliteit daarmee ook niet.

Heeft u een vraag? Of een opmerking? Maak dan gebruik van onze chatfunctie en spreek direct met een van onze werknemers. Een mail sturen is natuurlijk ook geen probleem, maak dan gebruik van het contactformulier.


ADRES

Hans Severs Alphen aan den Rijn
Gouwelandenlaan 13
2408 ZG Alphen aan den Rijn


CONTACT

alphen@hanssevers.nl
Algemeen: 0172 - 422 214
Verkoop: 0172 - 891 410
Magazijn: 0172 - 891 413

Pech onderweg?
BMW  0800 0357  |  MINI  0800 0321

Contact opnemen

Direct contact opnemen
Offerte aanvragen
Proefrit aanvragen
Inruilvoorstel aanvragen

Openingstijden

SHOWROOM  
Maandag 08:00 - 18:00 uur
Dinsdag 08:00 - 18:00 uur
Woensdag 08:00 - 18:00 uur
Donderdag 08:00 - 18:00 uur
Vrijdag 08:00 - 18:00 uur
Zaterdag 08:30 - 17:00 uur
Zondag Gesloten

 

WERKPLAATS  
Maandag 08:00 - 17:00 uur
Dinsdag 08:00 - 17:00 uur
Woensdag 08:00 - 17:00 uur
Donderdag 08:00 - 17:00 uur
Vrijdag 08:00 - 17:00 uur
Zaterdag 08:30 - 12:00 uur
Zondag Gesloten

 

MAGAZIJN  
Maandag 08:00 - 17:00 uur
Dinsdag 08:00 - 17:00 uur
Woensdag 08:00 - 17:00 uur
Donderdag 08:00 - 17:00 uur
Vrijdag 08:00 - 17:00 uur
Zaterdag 08:30 - 12:00 uur
Zondag Gesloten

Locatie

Contact opnemen

Direct contact opnemen
Offerte aanvragen
Proefrit aanvragen
Inruilvoorstel aanvragen

Het team

Uw gesprekspartners bij onze vestiging in Alphen aan den Rijn.

Management

David van de Moosdijk

Vestigingsmanager
david.vandemoosdijk@hanssevers.nl
0172 - 422 214

Receptie

Iverna Adema

Receptioniste
alphen@hanssevers.nl
0172 - 422 214

Anke ten Barge

Receptioniste
alphen@hanssevers.nl
0172 - 422 214

Elke van Velden

Receptioniste
alphen@hanssevers.nl
0172 - 422 214

Service

Hylke Gerritsen

After sales manager
hylke.gerritsen@hanssevers.nl
0172 - 422 214
Aanwezig op ma, di, wo, do, vr

Robbert van Velzen

Service adviseur
robbert.vanvelzen@hanssevers.nl
0172 - 422 214
Aanwezig op ma, di, wo, do, vr

Verkoop Automobielen

Martijn van der Hek

Sales Manager
martijn.vanderhek@hanssevers.nl
+31 (0)6 13 88 91 07
Aanwezig op di, wo, do, vr, za

Jeroen Petter

Manager MINI
jeroen.petter@hanssevers.nl
+31 (0)6 13 80 69 43
Aanwezig op ma, di, wo, vr, za

Mathieu Ekkes

Verkoopadviseur
mathieu.ekkes@hanssevers.nl
+31 (0)6 13 87 84 14
Aanwezig op ma, wo, do, vr, za

Wessel van Herpen

Verkoopadviseur
wessel.vanherpen@hanssevers.nl
+31 (0)6 13 89 79 40
Aanwezig op ma, di, do, vr, za

Matthijs Zijleman

Product Genius
matthijs.zijleman@hanssevers.nl
+31 (0)6 13 83 59 23
Aanwezig op ma, wo, do, vr, za

Semih Özaltun

Product Genius
semih.ozaltun@hanssevers.nl
+31 (0)6 12 21 45 37
Aanwezig op ma, di, wo, do, za

Max Meijer

Zakelijk Adviseur
max.meijer@hanssevers.nl
+31 (0)6 11 71 90 59
Aanwezig op ma, wo, do, vr, za

Verkoop onderdelen & accessoires

Vincent Masmeijer

Magazijn Manager
vincent.masmeijer@hanssevers.nl
0172 - 891 413

Corbin Wassenaar

Parts Medewerker
corbin.wassenaar@hanssevers.nl
0172 - 891 413

Administratie

Frank Adelaar

Manager Administratie
frank.adelaar@hanssevers.nl
0348 - 704 158

Patrick Snoeck

Administratief Medewerker
patrick.snoeck@hanssevers.nl
0348 - 704 158

Marianne Boosten

Administratief Medewerker
marianne.boosten@hanssevers.nl
0348 - 413 778

Ilona van Eijk - Breedijk

Administratief Medewerker
ilona.vaneijk@hanssevers.nl
0348 - 704 158

Thomas Reijneveld

Kwaliteitsmanager
thomas.reijneveld@hanssevers.nl
0172 - 422 214

Anniek Hoekstra

Marketing Manager
anniek.hoekstra@hanssevers.nl
0348 - 413 778

Lotte van Capelleveen

Marketing stagiaire
lotte.vancapelleveen@hanssevers.nl
0348 - 413 778

Nino van Mastwijk

Marketing assistent
nino.vanmastwijk@hanssevers.nl
0348 - 413 778

Werkplaats

Ton

Monteur
werkplaatsalphen@hanssevers.nl
0172 - 422 214

Michiel

Monteur
werkplaatsalphen@hanssevers.nl
0172 - 422 214

Peter

Monteur
werkplaatsalphen@hanssevers.nl
0172 - 422 214

Wiebe

Monteur
werkplaatsalphen@hanssevers.nl
0172 - 422 214

Abram

Monteur
werkplaatsalphen@hanssevers.nl
0172 - 422 214

Wouter

Monteur
werkplaatsalphen@hanssevers.nl
0172 - 422 214

Steven

Monteur
werkplaatsalphen@hanssevers.nl
0172 - 422 214

Maurice

Monteur
werkplaatsalphen@hanssevers.nl
0172 - 422 214

Izzet

Monteur
werkplaatsalphen@hanssevers.nl
0172 - 422 214

Tristan

Leerling Monteur
werkplaatsalphen@hanssevers.nl
0172 - 422 214